Piegāde un apmaksa

Pirkumiem tiek piemērota  piegādes maksa – 6 Eur. Pirkumiem ar kopējo vērtību virs 50 Eur piegāde ir bez maksas.  Pirkums tiks piegādāts 2 – 4 darba dienu laikā, no 8.00 līdz 22.00.

Mūsu piegādes sadarbības partneri nodrošinās, lai Jūsu pasūtītie dzērieni tiktu droši nogādāti tieši līdz Jums, kā arī lai piegādes brīdī tiktu pārbaudīti saņēmēja dokumenti. Šobrīd pasūtījumus varam piegādāt tikai Latvijas robežās. Atgādinām, ka alkohola sūtījumus var pasūtīt un pieņemt tikai pilngadīgas personas, saņemšanas brīdī uzrādot derīgu pasi vai personas apliecību.

Pasūtīšanas un piegādes kārtība:

  1. Lieciet pirkumus grozā!
  2. Aizpildiet pirkuma anketu un veiciet apmaksu!
  3. Veicot alkohola iegādi internetā, saskaņā ar likumu, personas identitāti jāapstiprina divreiz – gan pasūtot, gan saņemot preci!
  4. Jūsu pirkums tiks piegādāts 2 – 4 darba dienu laikā, no 8.00 līdz 22.00. Piegādes brīdī kurjers lūgs Jums atkārtoti uzrādīt personu apliecinošu dokumentu. Kad pasūtījums būs izpildīts, izdzēsīsim no savas datu bāzes Jūsu iesūtīto identifikācijas foto.

Precīzi ir jānorāda tā adrese, kurā atradīsieties piegādes brīdī. Ja piegādes adresē ir papildus norādījumi (durvju kods, kāpņu telpas numurs, biroja numurs u.c.), kas būtu jāzina piegādātājam, lai sūtījumu nogādātu personīgi Jums, lūdzam minēt arī tos. Lūdzam pārbaudīt, vai ievadītais tālruņa numurs ir pareizs. Uz šo numuru vienu stundu pirms piegādes Jums zvanīs vai nu piegādātājs – uzņēmuma pārstāvis vai kurjers, lai pārbaudītu piegādes adresi un precizētu laiku.

Neskaidrību vai jautājumu gadījumā lūdzam zvanīt uzņēmuma pārstāvim pa tālr. 29642790

Šīs sadaļas iepazīstina ar mūsu:

SIA Garkalnes mājas vīni (reģ. nr. 42103109914, licences nr. LV10991400007), juridiskā adrese: Priežu iela 15 C, Garkalne, Ropažu novads, LV-2137.

Struktūrvienības reģistrācijas Nr. 91422978554.